Wikipedia

Підвищуйте довіру до свого бізнесу за допомогою статей у Wikipedia про вашу компанію, бренд, ТОП-менеджерів і акціонерів. Наявність нейтральної або позитивної Wiki-статті тільки про вас не є достатнім аргументом на користь вашої компанії.

Дослідження міжнародної компанії Intelligent Positioning LTD показали, що при пошуку 1000 випадкових слів у Google, в 99% випадків посилання на відповідну Wiki-статтю видається серед перших 10 результатів пошуку. В 56% випадків вона йде першою у пошуковій видачі.

Поєднаємо ці дані з новою аналітикою Backlinko – лише 0,78% користувачів переходять за посиланнями далі 2-ї сторінки пошукової видачі. Висновок очевидний: якщо про вас є матеріал у Вікіпедії, то абсолютна більшість людей прочитають саме Wiki-статтю про ваш бізнес.

Як додати компанію у Вікіпедію? Як розмістити Wiki-статтю про підприємство, бренд чи людину? Як потрапити у Вікіпедію? У кого замовити статтю в Вікіпедії?

Такими питаннями переймаються власники, ТОПи, маркетологи, піарники. Перша репутаційна агенція вирішить ці задачі для вас. Ми пропонуємо:

  • додавання статті у Вікіпедію
  • коригування наявних Wiki-статей
  • збалансування у Wiki-статтях негативу і позитиву
  • постійне оновлення Wiki-статей про ваш бізнес
  • вирішення конфліктів з патрулями і редакторами Wikipedia

У наших вікіпедистів є досвід і траст в українській, російській, польській, англійській і німецькій Вікіпедіях.

Щоб замовити створення і розміщення Wiki-статті, натисніть на цій сторінці кнопку Замовити послугу.

Навіщо це вам?

Ваші цільові аудиторії отримають очевидні докази того, що ви існуєте, не ховаєтесь, значимі на ринку і в суспільстві. Це стимул купувати у вас продукцію або укладати з вами угоди. Окрім кредиту довіри, ви отримаєте зростання органічного трафіку на свій сайт від 5 до 20% за 3-6 місяців і підвищення конверсії сайту.

Схожі послуги