Управління репутацією в Інтернеті

Дотримуйтесь репутаційної гігієни в Інтернеті за допомогою послуги SERM. Це збільшить довіру до вашої компанії або бренду, а також позбавить конкурентів шансів на дискредитацію вашого імені.

Люди вірять написаному і не переймаються перевіркою даних. Це аксіома. Тому, результати пошуку в Google на перших трьох сторінках видачі, зазвичай, для користувачів є беззаперечною правдою. Аналогічний підхід до оцінки інформації спостерігається і в соціальних мережах, на сайтах відгуків і форумах. Тобто, якщо їх стрічки переповнені негативними згадками про вас, значить ви – негідник. А якщо відвідувач бачить багато хороших згадувань про вас, то ви – красунчик.

За таких умов, брендам, компаніям і публічним людям варто систематично підтримувати чистоту онлайн-репутації. Тобто, здійснювати SERM – Search Engine Reputation Management, що означає – управління репутацією в пошукових системах. В іншому разі, рано чи пізно, вони стануть жертвою або ображених на них людей, або чорних піарників, або недобросовісних конкурентів.

Досвід свідчить, що компанії або публічні персони вирішують замовити SERM тоді, коли грім вже прогримів. Тобто, хтось вилив в Інтернет компромат або дезінформацію, які псують ділову репутацію. Часто, послуги SERM замовляють напередодні старту важливих бізнес-проектів. Наприклад, злиття компаній або вихід на IPO, коли репутаційний рейтинг бізнесу вкрай важливий. Такий SERM ми називаємо аварійним і, зазвичай, ціни на нього досить високі.

Втім, корпоративна спільнота і політики поступово усвідомлюють, що системно управляти репутацією в Інтернеті – ефективніше і економніше. При стратегічному підході, ціни на SERM нижчі, а онлайн-репутація перебуває під контролем і захистом.

Перша репутаційна агенція пропонує послуги SERM і як разові антикризові заходи, і як управління репутацією в мережі на постійній основі. Наш досвід дозволить гарантувати чистоту онлайн-репутації клієнта і ефективно нейтралізувати новий негатив про нього.

Ми здійснюємо SERM за такими напрямками: 

  • репутаційна чистота пошукової видачі Google
  • нейтралізація негативних відгуків в Інтернеті
  • очистка репутації в соціальних мережах
  • видалення дезінформації в Інтернеті

Над онлайн-репутацією клієнтів працюють наші інформаційні аналітики, програмісти, SEO-оптимізатори, райтери, юристи, експерти з ділової репутації і переговірники зі ЗМІ.

Щоб дізнатись ціни на управління репутацією в Інтернеті і замовити SERM, натисніть на цій сторінці кнопку «Замовити послугу».

Навіщо це вам?

  • Люди під час пошуку в Google вашої компанії, продукту або імені, будуть знаходити позитивний або нейтральний контент.
  • Негатив буде видалений з пошукової видачі або знецінений.
  • Це виключить недовіру до бізнесу і захистить вас від віртуальних чуток, критики і фейків.
  • Онлайн-репутація буде захищеною навіть під час агресивних інформаційних атак на вас.

Схожі послуги