Корпоративний блог

Робіть корпоративних експертів відомими в Інтернеті і ЗМІ. Їх блоги прискорять формування і в потрібний момент забезпечать захист ділової репутації вашої компанії.

Дослідження Інституту контент-маркетингу 2019 показало, що 80% опитаних B2B и 75% опитаних B2C компаній ведуть корпоративні блоги. 57% заявили, що ведення ділового блогу допомогло їх бізнесу посісти лідерські позиції на ринку.

На якому майданчику вести корпоративний блог – питання вторинне. Головне – його оновлюваність, актуальність і користь для читачів.

Якщо дотримуватись цих правил, ваш діловий блог стане цінністю для людей, а, відтак, і репутаційним інструментом вашого бізнесу. Якщо ж від блогу відмовитись, або вести його неправильно, то вашу інформаційну нішу займуть конкуренти.

Перша репутаційна агенція пропонує вам комплексний розвиток корпоративного блогу. Це не просто написання статей від імені вашої компанії чи експерта. Це контент-стратегія, яка вирішить частину комунікаційних і репутаційних завдань вашого бізнесу.

У нас ви можете замовити такі послуги блогера як:

створення і ведення корпоративного блогу на сайті клієнта

  • ведення і розвиток блогу як окремого сайту
  • ведення блогу компанії в ділових і галузевих ЗМІ
  • ведення ділового блогу в Facebook, LinkedIn, Twitter
  • ведення корпоративного відеоблогу (влогу) на YouTube
  • розвиток особистого блогу експерта, ТОПа, власника бізнесу
  • розвиток блогів послів (амбасадорів) бренду

Ми ведемо блоги українською, російською та англійською мовами.

Щоб замовити розробку і ведення корпоративного блогу, натисніть на цій сторінці кнопку Замовити послугу.

Навіщо це вам?

Ваша компанія отримає репутацію галузевого експерта, стане лідером думок в галузі. Ваш бренд буде персоналізовано і наповнено додатковими цінностями для людей. Читацькі симпатії конвертуються в потрібні вам дії. В разі кризи корпоративний блог стане інформаційною барикадою ваших інтересів.

Схожі послуги