Замовити створення публічного контенту

Те, що люди читають, дивляться і слухають про вас в Інтернеті, ЗМІ, під час заходів і на вулиці. Така інформація формує або змінює думку про ваш бізнес, продукт, ініціативу. Ми розробляємо публічний контент, який підкреслює репутацію, розставляє акценти, спростовує або народжує чутки, провокує дискусії, переконує, стимулює до дій. Це необхідний драйвер для позиціювання і підтримки репутації.

Детальніше про цей напрямок

Замовити копірайтинг, написати PR-статтю, створити корпоративний блог, зняти відеоролик або зробити соціальний звіт для преси. Все це можна зробити всередині команди, якщо є час, натхнення, методика і потрібні спеціалісти. А якщо немає?

Тоді компанії шукають послуги копірайтера, статті на замовлення, тих, хто може зняти відеоролик під ключ або написати промову для спікера. Нерідко це призводить до вибору підрядника, для якого розробка контенту – просто написання текстів або відеозйомка і монтаж ролика за брифом. Отриманий результат в 90% випадків відірваний від комунікаційної стратегії замовника і не відповідає очікуванням читача, глядача, слухача.

Альтернатива є. Замовити розробку контенту у нас. Перша репутаційна агенція – PR-агентство яке знає, як за допомогою смислів, слів і образів управляти думкою про ваш бізнес.